Kontakty

Pokud máte dotazy, nápady na spolupráci, nebo jen chcete sdílet svůj nejnovější recept na domácí avokádovou masku, která vás zbavila vrásek lépe než časový stroj, jste na správném místě!

Jak nás můžete kontaktovat

Nemusíte posílat signální kouř. Stačí vyplnit formulář níže, a my se vám ozveme rychleji, než řeknete „detox“. A pokud byste náhodou chtěli poslat kouřové signály, ujistěte se, že jsou bio a bezlepkové.


Zásady ochrany osobních údajů

Často Kladené otázky


Vítejte v sekci Často kladených dotazů na našem blogu Silné Zdraví! Zde najdete odpovědi na otázky, které nás nejčastěji zajímají. Pokud zde nenajdete to, co hledáte, neváhejte nás kontaktovat přes náš kontaktní formulář. Těšíme se na vaše dotazy!

Ano, velmi rádi přijímáme nápady a články od našich čtenářů! Pokud máte zajímavý nápad nebo chcete napsat článek, kontaktujte nás prostřednictvím naší e-mailové adresy uvedené v sekci kontakt.

Ano, pokud máte zájem stát se pravidelným přispěvatelem, pošlete nám ukázku vašich prací a krátké představení sebe sama.

Vaše nápady a návrhy na zlepšení jsou vždy vítány! Prosím, sdělte nám je prostřednictvím e-mailu nebo kontaktního formuláře.

Ano, nabízíme různé možnosti reklamy. Pro více informací nás prosím kontaktujte e-mailem.

Na našem webu najdete také kontaktní formulář. Je to rychlý a snadný způsob, jak nám zanechat zprávu. Ať už máte dotaz nebo chcete sdílet svůj oblíbený bezlepkový recept, těšíme se na vaše zprávy.

Provozovatel: Jiří Šutara, IČO: 05217415 se sídlem: U kříže 631/20, Praha 5,15800